سمینارهای فروش مدیاپردازش و هوآوی

سمینارهای فروش مدیاپردازش و هوآوی

تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 98

شرکت مدیا پردازش با همکاری شرکت هوآوی در شب گذشته اقدام به برگزاری سمینار آموزشی -فروش محصولات هوآوی نمود. این سمینار که در هتل فردوسی تهران برگزار شده بود، میزبان بیش از 200 نفر از فروشندگان محترم صنف تلفن همراه بود. در ابتدای مراسم جناب آقای بابک فیاض قائم مقام مدیر عامل شرکت هوآوی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان عزیز، راجع به رویدادهای آینده هوآوی صحبت هایی داشتند و صحبت های بسیار خوبی برای همکاری های بیشتر با شرکت ها و فروشگاه ها بیان نمودند.

در ادامه مراسم نیز آقای امیر حسین رهال مدیر آموزش دفتر هوآوی راجع به موفقیت های اخیر هوآوی در بازار جهانی تلفن همراه صحبت هایی ایراد کردند و در ادامه قابلیت های شگفت انگیز گوشی جدید هوآوی P30 Pro را با جزییات کامل برای مخاطبان شرح دادند. در نهایت نیز آقای امیر فلاحتکار مدیر کانال های فروش شرکت مدیاپردازش به ایراد سخنرانی راجع به همکاری شرکت مدیاپردازش و هوآوی پرداختند  و در انتهای مراسم، سبد ویژه محصولات متنوع هوآوی مخصوص همایش تهران را معرفی کردند.

توجه داشته باشید که این مراسم اولین همایش از سری همایش های هوآوی و مدیاپردازش بوده و شرکت مدیاپردازش در روزهای آینده در شهرهای مختلف ایران حضور خواهد داشت. منتظر ما باشید.