چینش دایره ای لنزها در گوشی هوآوی Mate30 Pro

چینش دایره ای لنزها در گوشی هوآوی Mate30 Pro

تاریخ انتشار: 16 تیر 98

اطلاعات اولیه منتشر شده از میت 30 پرو نشان می‌دهد که هوآوی تصمیم گرفته است تا در این پرچمدار ماژول دوربین دایره‌ای را جایگزین ماژول مربعی کند، زیرا اپل و گوگل تصمیم گرفته‌اند تا پرچمداران جدید خود را به ماژول مربعی مجهز کنند. حال به تازگی رندرهایی از میت 30 پرو منتشر شده است که چینش لنزهای این پرچمدار را در ماژول دوربین دایره‌ای به نمایش می‌گذارد.

 

مدتی است که رسانه‌ها اطلاعات مختلفی را در مورد پرچمداران میت 30 منتشر می‌کنند. در ابتدا گمان می‌کردیم که پرچمدار میت 30 مانند نسل گذشته خود به همراه ماژول دوربین مربعی عرضه می‌شود، اما پس از مدتی مشخص شد که هوآوی تصمیم دیگری دارد و بر روی این پرچمدار از ماژول دایره‌ای استفاده کرده است. حال به تازگی رندرهای جدیدی از پرچمدار میت 30 پرو منتشر شده است که در آن شاهد استفاده از 4 لنز به همراه یک فلاش LED بزرگ در ماژول دایره‌ای هستیم.

 

 

در تصویر منتشر شده از قسمت پشتی میت 30 پرو شاهد بدنه شیشه‌ای یک دست با لبه‌های خمیده هستیم که یک ماژول دوربین دایره‌ای بزرگ بر روی آن قرار گرفته است. لنزهای دوربین میت 30 پرو به شکل ایکس بر روی ماژول دایره‌ای قرار گرفته‌اند. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، پرچمدار میت 30 پرو به لنزهای SUMMILUX-H مجهز شده‌اند و قابلیت زوم اپتیکال 5 برابری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. البته این اطلاعات تایید شده و رسمی نیستند و این امکان وجود دارد که نوع لنزهای محصول نهایی متفاوت باشد.

 

البته تصاویر منتشر شده از میت 30 پرو به بخش دوربین ختم نمی‌شود و عکس‌هایی از پنل جلویی صفحه نمایش این محصول نیز منتشر شده است. در عکس‌های منتشر شده از صفحه نمایش میت 30 پرو، قسمت بالایی ان دست‌کاری شده است تا قابل مشاهده نباشد، اما به احتمال بسیار زیاد هوآوی بریدگی ناچ را از صفحه نمایش میت 30 پرو حذف کرده و از روش جدیدی برای قرار دادن دوربین سلفی استفاده کرده است؛ همچنین تصاویر نشان دهنده این است که هوآوی در میت 30 پرو از صفحه نمایش با لبه‌های خمیده استفاده کرده است.