نمایشگر های جی پلاس

نمایشگر های جی پلاس

تاریخ انتشار: 26 اسفند 98

یک سلام گرم و عیدانه به کاربران خوب مدیا پردازش

در آخرین لحظه های سال 98 و حال هوای عید، امیدواریم که حال تان خوب باشد. 

ما هم مثل شما همچنان در منزل می مانیم و از رفت و آمد های غیر ضروری در شهر خود داری می کنیم. قطعا این روش به نفع همه ما خواهد بود.
 

برند جی پلاس متعلق به شرکت گلدیران بوده و سعی داشته با ارایه محصولات و خدمات با کیفیت در ایران و خاورمیانه، سهم بزرگی در بازار داشته باشد. این برند از اواخر سال 1397 وارد بازار شد. همچنین خدمات پس از فروش گلدیران به عنوان مهر تاییدی برای تضمین کیفیت محصولات این برند می باشد. 

 

نمایشگر های جی پلاس
از محصولات خوب برند جی پلاس می توان به نمایشگر ها و تلویزیون ها اشاره کرد که هر کدام برای کاربری و سلیقه های متفاوت، عرضه شده اند.

از مهم ترین ویژگی های این نمایشگرها باید به قابلیت اتصال به دستگاه های مختلف مثل اندروید باکس، کنسول های بازی، پلیرهای خانگی، لپ تاپ ها و کامپیوتر ها اشاره کرد.
 

با توجه به شیوع ویروس کرونا و حضور بیشتر هم وطنان عزیز در منزل، این نوع محصولات به عنوان نمایشگر دوم، یکی از گزینه ها برای سرگرمی افراد در منزل می باشد. به عنوان مثال: برخی از اعضای تیم ما دوست دارند با کنسول بازی کنند، برخی هم ترجیح می دهند فیلم ببیند. از آنجایی که نمایشگر های جی پلاس به دستگاه های مختلفی وصل می شوند، بنابراین استفاده از آن به عنوان نمایشگر دومی ، حداقل در این روز ها بسیار خوب خواهد بود.

فرض کنید که می خواهید با یک صفحه نمایش بزرگتر بازی کنید یا فیلم ببینید، با توجه به اندازه و نوع نمایشگر ها، به راحتی می توانید از بازی کردن و فیلم دیدن لذت ببرید.

شاید فرزند تان می خواهد کارتون ببیند که همان لحظه برنامه مورد علاقه شما شروع شده. شک نکنید که عوض کردن کانال برای کودک شما خبر خوبی نیست و باید مراقب عواقب آن هم باشید :)  

راستی تجربه های خود را با این نمایشگر ها برای ما به اشتراک بگذارید. قطعا باعث خوشحالی ما خواهد بود و همچنان قدردان اعتماد شما هستیم. چرا که اعتقاد داریم، همیشه حق با مشتری است و احترام به کاربران، از مهم ترین مواردی است که به آن توجه ویژه ای داریم.

 

در این نو بهار مراقب خودتان و عزیزان تان باشید. با کلی آرزوی خوشحالی و سرافرازی برای شما عزیزان.

با احترام، تیم مدیا پردازش

 

مشتاقانه منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.

تلفن صدای مشتری 02142940

شبکه های اجتماعی mediapardazesh@