هوآوی، پرفروش ترین برند گوشی هوشمند

هوآوی، پرفروش ترین برند گوشی هوشمند

تاریخ انتشار: 5 تیر 99 مدیاپردازش, گارانتی, هوآوی, موبایل, تبلت, فروش, بازی, فیلم

عزیزان مدیاپردازشی سلام. آخر هفته خوبی را برای شما کاربران خوب آرزومندیم. امروز با یک پست خبری همراه شما هستیم.

 

 

هوآوی، پرفروش ترین برند گوشی هوشمند
برند پیشگام و پرآوازه محبوب و پر طرفدار هوآوی، رتبه اول فروش موبایل های هوشمند را در ماه آوریل 2020 به خود اختصاص داده است. با توجه به اینکه هوآوی با محدودیت هایی از جانب ایالات متحده آمریکا رو به رو شده، اما توانست از رقیب خود ( برند سامسونگ)  جلو بزند و به عنوان اولین برند پرفروش موبایل هوشمند، تبدیل شود. هوآوی علاوه بر فروش موفق، به عنوان یکی از محبوب ترین تلفن های همراه نیز به شمار می رود.

 

 

موسسه Counterpoint Research 
با توجه به گزارش هایی که از سوی موسسه Counterpoint Research منتشر شده، نشان می دهد که هوآوی برای اولین بار موفق شد برند سامسونگ را در ماه آوریل 2020 پشت بگذارد. بنابراین این کمپانی چینی توانست 21.4 درصد از کل بازار جهانی موبایل های هوشمند را به خود اختصاص دهد. 

 

 

در نظر داشته باشید که سهم فروش موبایل های سامسونگ در این بازه زمانی، 19 درصد بوده است. 

همچنین به طور کل،69.37 میلیون گوشی هوشمند فروخته شده که سهم هوآوی از این فروش به 15 میلیون موبایل هوشمند رسیده است.

 

 

همان طور که می دانید، قبل از این، هوآوی در بخش فروش از برند اپل نیز بالاتر بوده که در ماه آوریل از سامسونگ هم پیشی گرفت و به عنوان پر فروش ترین کمپانی موبایل، در جایگاه اول قرار گرفت. خب! همه ما قبول داریم که رقابت بسیار سخت بوده و ممکن است جایگاه برند ها همیشه در حال تغییر باشد اما برند محبوب هوآوی ثابت کرده که توانایی های بالایی داشته و با توجه به اهداف 5 ساله خود می تواند به بهترین شرکت ها در بخش فناوری و تجهیزات تبدیل شود. 

نظر شما عزیزان در این مورد چیست؟ در کانال تلگرام نیز همراه شما هستیم @medipardazesh

 

 

 

 

 

 

 

همراهان خوب مدیاپردازش ممنون از این که تا پایان این مطلب در کنار ما بودید. لطفا تجربه های خوب تان را با ما درمیان بگذارید، مشتاق هستیم تا نظرات ارزشمند شما را بشنویم.

تلفن صدای مشتری 02142940

شبکه های اجتماعی mediapardazesh@